loader image
Přeskočit na obsah

Svařování a ohýbání plastů

Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu plastových svařovaných výrobků pro různé obory a aplikace. Samozřejmostí je kontrola kvality svarů, kontrola těsnosti.

Vyrábíme plastové nádrže a jímky, části technologických zařízení, komponenty a části zařízení pro laboratorní a čisté prostory, korpusy pro on-semi conductor,  nadstavby pro hasičské automobily,  plastové technické výrobky, kryty strojů, vzduchotechniku atd.  Instalujeme např. výstelky koreb nákladních automobilů.

Poskytujeme zákaznickou podporu formou konstrukce plastových výrobků dále zhotovení výkresové dokumentace. Disponujeme výrobními technologiemi, které pokrývají široké spektrum požadavků zákazníků a výrobků.

Disponujeme výrobními technologiemi, které pokrývají široké spektrum požadavků zákazníků a výrobků. Samozřejmostí jsou vyškolení svářeči a čistý prostore pro svařování materiálů PFA, ECTFE, ETFE.

Zpracováváme především tyto plastové materiály:

ABSPETGPMMAPCPPPP-CPEPVCECTFEETFEPFASimowooda jiné

Naše výrobky nacházejí uplatnění nejen v oblastech (oborech) jako chemický průmysl, galvanický průmysl laboratorní průmysl, on-semi conductor, reklama, potravinářský průmysl, ale také v mnoha dalších.

Vyrábíme např. kryty strojů, modely zařízení, ochranné přepážky apod. Ohýbané výrobky realizujeme na ohýbacích strojích, kde můžeme ohýbat desky do tl. 20 mm v poloměru R=80 mm. Pro větší ohyby používáme temperační pec. Ve výrobě těchto dílů využíváme náš moderní strojní park, kde můžeme frézovat díly do rozměru 2100×4200 mm resp. můžeme provádět ořezy výrobků na 5-ti osém portálovém centru do rozměru 1500x2000x800 mm.

Slavík–Technické plasty s.r.o. disponuje výrobními technologiemi, které pokrývají široké spektrum požadavků zákazníků a výrobků.

Ohýbáme tyto materiály:

PPPEPVCPVDFPMMAPCPETGSimowoodABS

Pro bližší informace kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.