loader image
Přeskočit na obsah

Polotovary

Náš sortiment plastů je vyráběn předními evropskými výrobci termoplastů, tímto můžeme garantovat, že námi nabízené materiály splňují všechny světové standardy a nabízejí zákazníkům širokou možnost aplikací. Ve spolupráci s výrobci jsme schopní zajistit materiály šité na míru.

Technická podpora

Součástí prodeje je poradenství ve výběru a aplikacích materiálů. Naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám rádi podají pomocnou ruku při zvolení materiálu i jeho zpracování.

Vysokoteplotní plasty:

PAIPEIPIPBIPEEKPEKKPEKKEKPSUPPSUPESPPE

Fluorované plasty:

PVDFPTFEPCTFEECTFEETFEPFA

Konstrukční plasty:

POM-CPOM-HPETPBTPC průmyslovéPC čiré

Polyamidy:

PA66-CPA6PA6CPA11PA12PA6C 210PA612

Standardní plasty:

PVCPE-LDPE-HDPE-HMWPE-UHMWPP-HPP-CPPsPMPPETGPMMAPPO PPE ABSHPSEVA a jiné

Elektroizolanty:

HPHGWa jiné

Elastomery:

PURTPUTPE

Materiálové modifikace:

CFGFCMoS2BTFPTFEELSELASTSDID CS CMFPIHT FR

Polotovary jsou dostupné v různých barevných provedeních, například transparentní, natur, bílá, černá, červená, modrá, zelená, hnědá, okrová, tmavě a světle šedá a další..

Nabízené materiály mohou být extrudované, lité, recykláty, UV stabilizované, elektricky vodivé, antistatické, s nano vlákny, se skleněnými kuličkami nebo vlákny, s tuhým mazivem nebo olejem, s retardéry hoření, chlorované, se zvýšenou rázuvzdorností, pro potravinářský průmysl, fyziologicky nezávadné, s antimikrobiální přísadou, detekovatelné, pro styk s pitnou vodou, biokompatibilní a jiné.

Materiály splňují přísné požadavky norem pro různá odvětví například REACH, RoHS , ATEX, FDA, EU.