loader image
Přeskočit na obsah

Přidejte se k nám

Jsme česká rodinná firma, která působí již 20 let. Pracujeme v čistém prostředí s moderními technologiemi specializovanými na obrábění plastů. U nás se setkáte se vstřícností, motivovaným, přátelským týmem a podnikovými benefity.

Naši technici a obráběči pracují s moderními stroji, neustále investujeme do technologií, abychom šli dopředu – to zahrnuje obráběcí centra v různých velikostech pro inovativní obrábění plastů. Výroba sídlí u Hlučína, v blízkostí Ostravy.

Prioritou je aby se naší lidé vzdělávali a školili, děláme vše pro to, aby naši – již velmi dobří – pracovníci byli ještě lepší. Jsme rádi, když vidíme, že se zaměstnanci chtějí rozvíjet, v tomhle ohledu je podporujeme, jak nejlépe dokážeme.

Rádi přivítáme nové zaměstnance, dáváme šanci všem, co mají zájem pracovat. Neděláme mezi sebou rozdíly a snažíme se věci řešit vždy narovinu. Ať už praktik nebo absolvent, rádi ti ukážeme naši výrobu a pak už je jen na tobě, jestli se rozhodneš s námi tvořit budoucnost.

Proč ještě nejsi u nás?

Hledáme nové tváře, které se chtějí stát součástí naší rodinné firmy a přispět svými dovednostmi k výrobě dílů z technických plastů. Jsme společnost, která si zakládá na kvalitě a inovaci – právě tyto hodnoty hledáme i u našich nových zaměstnanců. Pokud máš zájem o práci, kde se každý den posouváš vpřed a máš možnost rozvíjet své dovednosti, tak jsi na správném místě.

Co nabízíme:

Co od tebe očekáváme?

Těšíme se na tebe!

Nábor studentů na praxi

Přijmeme studenty strojírenských oborů na pozici CNC operátor pro školní praxi

Popis práce:

Koho hledáme:

Klíčové dovednosti:

Co nabízíme:

Přijímáme učně na studentskou praxi

Přijmeme studenty strojírenských oborů na pozici CNC operátor/programátor pro naši společnost.

Studenta/ku budeme po celou dobu studia podporovat formou stipendia. Nabízíme možnost nejen letních brigád, po ukončení studia zajistíme nástup na hlavní pracovní poměr.

Popis práce:

Koho hledáme:

Klíčové dovednosti:

Co nabízíme:

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na adresu info@plasty-slavik.cz.

Rádi si Vámi dohodneme termín pracovního pohovoru.