loader image
Přeskočit na obsah

Laser Co2

Pro výrobu dílů z PMMA a dalších čirých materiálu využíváme k výrobě laser Co2.

Tím jsme doplnili naše technologie pro zpracování nejen plexiskla. Toto nám umožňuje vyrábět díly řezané, gravírované laserem, lepené, ohýbané, tvářené za tepla, leštěné včetně leštění hran plamenem.

Ohýbání můžeme realizovat až do poloměru 70-80 mm.

Jedná se například o: vaničky, stojánky, díly pro průmysl – kryty strojů, modely zařízení, pro reklamu například propagační stojany, kapsy pro tiskoviny, písmena a jiné.

Výrobky můžeme doplnit o díly z našeho 3D tisku nebo vyrobit prototyp konstrukčního dílu. Pro průmysl vyrobit na 3D tiskárně pevnostní díl z materiálů plněných uhlíkovým vláknem nebo sklem.

Tím nekončí výčet našich možností – umíme svařovat, obrábět standardně různé druhy termoplastů a smontovat lehkou sestavu jako finální výrobek. Vše podpořeno výstupní kontrolou, která zahrnuje 3D měření. Aby toho nebylo málo tak umíme pracovat i s hliníkem.

A když jde do tuhého, můžeme nabídnout také skenování dílů pro jejich novou výrobu.

Fantazii našich zákazníků neklademe v jejich přáních omezení – snad jen rozměrová – letadlo ve skutečné velikosti opravdu neumíme vyrobit :). Naše technologie a entuziasmus lidí jsou zde pro Vás.