Výroba a služby v období pandemie COVID-19

31.3.2020 |

Pandemie koronaviru představuje pro nás všechny nové výzvy v pracovním i osobním životě.

Abychom zabezpečili servis pro Vás, zákazníky, v plném rozsahu jako dosud, přijali jsme v posledním období řadu preventivních opatření. Věříme, že zvládneme současné výzvy, které jsou před námi.

Zajistili jsme za účelem ochrany zdraví všech lidí, kteří pracují ve Slavík-Technické plasty s.r.o. v rámci možností zvýšení hygienických opatření např., byl omezen interní i externí kontakt, je umožněna pro naše zaměstnance práce z domova a upraven systém příjmu a expedice materiálu a výrobků, lidé obdrželi několik druhů ochranných roušek.

Tyto základní kroky slouží nejen k ochraně zaměstnanců ale také k zachování všech nezbytných procesů ve Slavík-Technické plasty s.r.o., abychom plnili v maximální možné míře požadavky zákazníků, udržovali nastavené podnikové standardy a procesy, zachovali naše plné výrobní kapacity. Těžíme nyní ze skutečnosti, že jsme v minulých letech zavedli interní informační systém, digitalizovali všechny podnikové úseky. To nám umožňuje sledovat stav zásob skladu polotovarů a zakázek, sledovat výrobu.

Dále jsme uvedli do provozu nové technologie – pětiosá obráběcí centra pro výrobu složitějších i rozměrnějších výrobků a temperovací pec.

Slavík-Technické plasty s.r.o. může do budoucna díky uvedeným opatřením vyrábět Vámi požadované výrobky vč. frézovaných, soustružených dílů, ozubených kol, svařovaných konstrukcí a ohýbaných dílů. Díky dlouholeté spolupráci s výrobci polotovarů i nadále dodáváme sortiment materiálů v plném rozsahu jako doposud.

Na stránce  www.plasty-slavik.cz  Vás informujeme o dění v naší firmě. Naše obchodní oddělení je Vám jako obvykle k dispozici na telefonu nebo emailu.

I v této nelehké době jsme Vám stále k dispozici a přejeme Vám všem zdraví.